Live tracking and statistics
Tisk

Hořické Stromolezení

A je to za námi. První akce věnovaná arboristice, stromolezení, sochání ze dřeva a technice potřebné k těmto aktivitám v Hořicích v Podkrkonoší, skončila. Zda úspěchem, či ne, tak to po mně nechtějte. Jsem spolupořadatel a jak je nám, obyčejným lidem známo, samochvála smrdí !

Osobně mi akce jako taková dobrý pocit dává, ale sběratelsky to cítím jinak. Jako by ten kopec vyzařoval negativní energii pro ty moje stařenky. Ani jedna z pil nešla tak jako vždy, ani jedna nedokázala svoji dobrou kondici předvést. A pověstný hřebíček ? Kde jinde předvést první řez s nejstarší pilou než na vlastní akci ? A tu máš čerte kropáč, praskl řetěz vteřinu po nasazení do řezu ! To opravdu byl onen pověstný hřebíček, tady ne do hrobu, ale byl !

V každém případě chci poděkovat kamarádům skautům za pomoc při přípravě akce a organizaci lanových aktivit dětí, kamarádům z firmy Agroles Písek, Petru Jírovi a Radovanu Kolešovi za skvělou prezentaci řetězu Power Sharp Oregon a také za fotografickou dokumentaci akce. Robertu Musilovi za velmi pěknou ukázku sochání ze dřeva. A konec konců všem vám, návštěvníkům.Autor: Rad