Live tracking and statistics
Tisk


Dřevorubec roku 2013 Adršpach

Tak a je to za námi Laughing Sezona 2013 začala. Tentokrát trochu víc studeně než loni, za to bez povětří a sněžení.

Ádr nás uvítal jako vždy prostřednictvím kamaráda, dřevaře a nadšence Pavla Cohly mile a přívětivě, pevným dřevařským stiskem ruky. Připraveny pro nás byly dva stojící kmeny a několik čerstvých, leč zmrzlých kulatin. Aby taky ne, vždyť teploměr ukazoval přes den -4°C, k večeru - 7°C.

To je krása co ? Zasněžené skály, ojíněné stromy, co víc si přát v lednu. A mráz ? Přijeli jsme se hýbat, ne okounět, tak jakýpak mráz ! Pohybu bylo dost, stále bylo komu ukazovat, předvádět a vysvětlovat. Dvakrát byly naše ukázky zařazeny do běhu programu. V jeden okamžik, při první ukázce, běželo najednou více jak deset pil, jaký to byl rachot asi nemusím popisovat, ozón nad expozicí a divácký zájem dostatečně popisuje další obrázek.

Ochránci životního prostředí, prosím nedívejte se Embarassed

Někomu přijdou podivné ty prázdné špalky, ty byly obsazeny asi hodinku po postavení expoziceLaughing, potom už nebyla šance uvést vše do původní představy. Ukázky, dotazy, individuální předvádění, to je program, který nás baví a který také je pro "stařenky". Třeba jako na následujícím obrázku, na to je vyrobena, na to je určena a statické stání je sice hezké, ale ......

Nebo když se setká starší série (modrá v levo), se sérií novější, ale jednoho modelu jako v tomto případě (SOLO 70), je zajímavé srovnání prospěšnosti konstrukčních úprav.

Ne, článek nekončí, další obrázky, video, budou následovat. To jen nepřítel čas nedovoluje pokračovat plynule dál. Musím opět něco doplnit do fotogalerie a nyní hlavně připravit vše na další show, tu Moravskou Wink


Takže Zatím a pozor, teple se oblékejte nejen o víkendech, při návštěvách podobných akcí, ale i v týdnu ! Vím, dobře se to stůně při prohlížení fotek a čtení článků, ale kdo bude ošetřovat ty Vaše miláčky ?

Autor: Rad