Live tracking and statistics
Tisk


Zimní setkání VVC Březník

Rosice 2013

Ráno jsem sedal do auta plný obav a neustálého kontrolování palubního teploměru Frown Jak by také ne, - 16, - 14 a dokonce - 18°C, to nebyla moc hezká vyhlídka Undecided No nic, říkal jsem si, nějak to dopadne, ještě není tak špatně, aby nemohlo být hůř. Slibované jasno nikde, za to kolem Holic mlha a držela se mrška až téměř do Vysokého Mýta. Z rádia samé "příznivé zprávy" o naměřených teplotách, dokonce Jizerky - 28°C. Hlavní obavu jsem ale měl o Petra a jeho "Káču", telefon nezvedal a tak nebylo jasné zda souboj s mrazem Tatra vyhrála, nebo ne. A pak to přišlo. Kolem Litomyšle začala venkovní teplota nenápadně a pomalu stoupat. Stupínek po stupínku, až se usadila na - 7°C. To vypadalo celkem nadějně. Se svítáním se ještě trošku "oteplilo" na nějakých - 4 ; - 5 °C a když zazvonil telefon a ozval se náš sběratel, cestovatel z místa konání, už bylo veselo.

Krásné prostředí a Moraváci, to je vždy za ta nejlepší kamínka Laughing Dopolední chystání expozice sice ještě mrazem malinko trpělo, ale už to připomínalo Ádr a tak vše šlo podle not Petra. Vždy je dobře mu nechat prostor pro jeho fantazii, myslím že výsledek vypadá docela dobře Wink

Začněme ale od našich přátel, veteránistů z VVC Březník. Ale nelekejte se, pily budou taky a Zetor v lesní úpravě k nim patří Wink

Takže nejprve Ivanova Tatra 805, "vlajková" loď  srazu Laughing

Následuje jeden ze Zetorů (typ prosím nechtějte, to ví jen autor Laughing), člena obou sdružení "postižených" Laughing Františka, jinde taktéž Franty.cz !

Pro případ, že by hořel časový plán, dorazila i Požární hlídka

se svojí speciální technikou

No a protože bez velení nic není, dorazil štáb se speciálním nářadím,

připevněném na vozidle.

Na seřadišti byl již připraven trén a feldfrauen s bojovým úkolem - rozděl a přiděl příděl !  V pozadí zelený ohříváček na zmrzlé.... fůj , končetiny. 

Aby Tater na Moravě nebylo málo, materiálek připravila "naše" Kiss

lesácká Tatra Wink a František vše kontroloval aby to bylo tip, ťop.


Nojo, já vím, stačilo, ale myslím že i tito veteránci si pozornost zaslouží.

Tak jdeme na to.

Tady jsou oba dřevaři Laughing v akci !

http://www.stream.cz/uservideo/790312-lesni-stezka-rosice-u-brna-2013-2

Duo SOLO Rex a Twin v malém kousku boučku.

Duo SOLO 70 I. a II

Dobrý ne ? Myslím že tahle akce by zasloužila opakování za lepší teploty !

Uvidíme, možná příští rok zase Na viděnou.Autor: Rad